bon 8 Klaas Hoekstra /Arie v. Urk Orck Pigeons, Urk. Schenkt een bon voor een 1 jonge duif 2027 i.o.

Klaas Hoekstra / Arie van Urk – Orck Pigeons, Urk

Schenkt een bon voor een jonge duif 2027 i.o.

Klaas Hoekstra uit Friesland is al jarenlang geen onbekende naam in de duivensport. Hij speelt in de sterke vereniging De IJsselmeervliegers en weet daar ieder seizoen opnieuw fraaie prestaties neer te zetten. Vele kampioenschappen en indrukwekkende uitslagen staan inmiddels op zijn palmares.

Achter deze successen staat een zorgvuldig opgebouwd kweekhok. Arie van Urk van Orck Pigeons haalt ieder jaar bij de allerbeste liefhebbers versterking voor het kweekhok. Daarbij geldt maar één regel: alleen het allerbeste is goed genoeg!

De duiven op het hok zijn dan ook afkomstig uit zorgvuldig geselecteerde aankopen van Arie van Urk. In de lijnen vinden we onder andere Van Loon, Comb. Van der Werf, Janssen-Arendonk, H. la Grouw en Leo Heremans, onder meer via Gebr. de Ruyter, Comb. Stouwe-Douna en Jan Deliege.

De prestaties spreken voor zich. Zo werd er in de afgelopen jaren onder andere een 1e Generaal Kampioenschap Kort van de afdeling behaald. Op het hok zitten bovendien meerdere absolute topduiven.

Een bijzonder voorbeeld is de NL12-458, een echte sprinter pur sang met onder andere:

  • 1e Gennep tegen 11.665 duiven
  • 2e Weert tegen 22.041 duiven
  • 5e Gennep tegen 21.910 duiven
  • meerdere keren Teletekst

Deze 458 bewees ook als kweker zijn enorme waarde. Bij Gebr. Herbots werd hij vader van onder andere een 3e Nationaal Bourges en een 1e Provinciaal Argenton.

De laatste jaren zijn vooral de lijnen van ‘Vooruit 659’ en ‘Double Victory 657’ bepalend. Beide topduiven wisten maar liefst twee keer een 1e prijs in groot verband te winnen.

Ook andere liefhebbers hebben inmiddels succesvol met deze lijnen gespeeld. Zo behaalde Comb. Ras Post, Jan Bos en Gebr. de Vries aansprekende resultaten. Bij Gebr. de Vries was er in 2025 onder andere de topper NL25-080, goed voor een 1e Issoudun Sector 4 en duifkampioen Midfond.

De resultaten blijven zich opstapelen. Wekelijks vinden we de duiven van Klaas Hoekstra in de kop van de uitslagen en worden er volop kampioenschappen behaald in Frisia West en Rayon F.

Enkele andere aansprekende prestaties:

  • 1e Weert Provinciaal met de NL17-657
  • 1e Chimay Provinciaal met de NL17-659
  • 2e Sittard Provinciaal met de NL17-659
  • 3e Nationaal Sector 4 Rethel
  • meerdere 1e prijzen in de afdeling, waaronder de NL22-791 bij R. & J. Brands
  • de NL22-795 en NL22-159, beide goed voor een 1e prijs in de afdeling

Kortom: achter deze bon schuilt een combinatie van topprestaties, bewezen kweeklijnen en zorgvuldig geselecteerde duiven. Wie zijn hok wil versterken met een jonge duif uit deze succesvolle lijnen, moet deze bon zeker niet laten lopen!

Klaas Hoekstra & Arie van Urk, hartelijk dank voor deze prachtige schenking en heel veel succes gewenst!

Startbod: € 25,00

Deze veiling is nog niet gestart.

Start op: 2 november 2026 12:00

Aantal dagen tot start veiling:

Eindigt op: 19 november 2026 20:00

Biedgeschiedenis

0 biedingen
Datum Bod Gebruiker Type
Nog geen biedingen
WhatsApp
Facebook
Email