NL23-9229451, Blauwband doffer, Inteelt naar de Che van Hans Eijerkamp x inteelt naar Okidoki van Arie Dijkstra

1 op voorraad

De 451 is een goed gebouwde blauwband doffer, Inteelt naar de Che van Hans Eijerkamp x inteelt naar Okidoki van Arie Dijkstra

Vader:  NL19-1550283. Inteelt naar de Ché van Hans Eijerkamp en zoon. Deze doffer is een kleinkind van GEJO, 1e asduif dagfond afdeling 6, 1e asduif dagfond Rayon, 1e asduif dagfond CC, o.a. 1e NPO Argeton 543d, 23e Le Mans 662d, 9e Chateauroux 894d, 6e Le Mans 1.103d, 23e Chateaudun 1.202d. X Petra van Peter Crans.

Moeder: NL15-1585817

Grootvader: NL13-1106762, Arturius, vader van 63e Chateauroux 1.751d, 79e Vierzon 1.114d, inteelt naar de broer van Okidoki

Grootmoeder: NL12-1482740, Aura, Dochter Adonia

Komt ook uit de lijn van de Donkere Invincible van Ad Schaerlaeckens

 

Voor een uitgebreide beschrijving zie hieronder bij beschrijving

Deze veiling is afgelopen

Bieder Biedingsbedrag Bieding tijd
an-schillemans  65,00 2023-12-25 19:52:48
breedingloft  60,00 2023-12-21 01:02:15
an-schillemans  60,00 2023-12-25 13:32:34
breedingloft  50,00 2023-12-12 01:08:50
Start veiling  50,00 December 5, 2023 19:00

De 451 is een goed gebouwde blauwband doffer, Inteelt naar de Che van Hans Eijerkamp x inteelt naar Okidoki van Arie Dijkstra

Vader:  NL19-1550283. Inteelt naar de Ché van Hans Eijerkamp en zoon. Deze doffer is een kleinkind van GEJO, 1e asduif dagfond afdeling 6, 1e asduif dagfond Rayon, 1e asduif dagfond CC, o.a. 1e NPO Argeton 543d, 23e Le Mans 662d, 9e Chateauroux 894d, 6e Le Mans 1.103d, 23e Chateaudun 1.202d. X Petra van Peter Crans.

Video https://www.eijerkamp.com/breederdetails.asp?BreederId=59853#results-59853-Descendant

“Ché” is winner of the following prizes:

  • 1e  NPO Fay aux Loges (Orlea against 14,285 pigeons
  • 1e Arras against 9,641 pigeons
  • 9e NPO Fay aux Loges (Orlea against 18,184 pigeons
  • 9e Bourges against 1,834 pigeons

Descendants to “Ché” are winner of the following prizes:

  • 1e NPO Peronne against 38,775 pigeons
  • 1e Nivelles against 27,965 pigeons
  • 1e NPO Laon against 27,258 pigeons
  • 1e Weert against 20,388 pigeons
  • 1e Duffel against 15,587 pigeons
  • 1e Epernay against 13,077 pigeons
  • 1e Bourges against 8,579 pigeons
  • 1e Tongeren against 7,306 pigeons
  • 1e NPO Tours against 6,565 pigeons
  • 1e NPO Peronne against 5,282 pigeons
  • 1e NPO Blois against 4,863 pigeons
  • 1e Peronne against 4,813 pigeons
  • 1e NPO Nanteuil le Haudouin against 4,457 pigeons
  • 1e Strombeek against 3,988 pigeons
  • 1e Strombeek against 3,948 pigeons
  • 1e Marche against 3,845 pigeons
  • 1e NPO Troyes against 3,836 pigeons
  • 1e NPO Sezanne against 3,808 pigeons
  • 1e Quievrain against 3,621 pigeons
  • 1e Coober Pedy against 3,130 pigeons
  • 1e Fay aux Loges (Orlea against 3,043 pigeons
  • 1e Arcos Jalon against 2,770 pigeons
  • 1e Duffel against 2,729 pigeons
  • 1e NPO Gien against 2,608 pigeons
  • 1e Vratno against 2,480 pigeons
  • 1e Strombeek against 2,367 pigeons
  • 1e Caltayude against 2,255 pigeons
  • 1e Asse Zellik against 2,253 pigeons
  • 1e Strombeek against 2,243 pigeons
  • 1e Quentin against 2,107 pigeons
  • 1e Marche against 2,100 pigeons
  • 1e Duffel against 2,046 pigeons
  • 1e Chateaudun against 2,039 pigeons
  • 1e Hasselt against 2,012 pigeons
  • 1e Tienen against 1,908 pigeons
  • 1e Meer against 1,899 pigeons
  • 1e Chomutov against 1,821 pigeons
  • 1e NPO Chateauroux Parc. against 1,767 pigeons
  • 1e Blois against 1,707 pigeons
  • 1e Asse Louviere against 1,620 pigeons
  • 1e Breuil le Vert against 1,544 pigeons
  • 1e Lorris against 1,403 pigeons
  • 1e Shirajgonj against 1,402 pigeons
  • 1e Chateauroux Parc. against 1,375 pigeons
  • 1e Soagazi against 1,373 pigeons
  • 1e Kutubdia against 1,363 pigeons
  • 1e Fay aux Loges (Orlea against 1,276 pigeons
  • 1e St. Job in’t Goor against 1,268 pigeons
  • 1e Bogra against 1,263 pigeons
  • 1e Chateauroux Parc. against 1,189 pigeons

Descendants to “Ché” are winner of the following titles:

  • 1e Provincial Acepigeon Section 4 One-Day Distance
  • 1e Nat Acepigeon The Netherlands Young Birds
  • 1e Nat Acepigeon FRSC Romania 2012 All-round
  • 1e Nat Acepigeon Fondspiegel 2013 One-Day Distance
  • 1e Provincial Acepigeon Section 6 Middle Distance
  • 1e arriving pigeon Pioneer Club One Loft race
  • 1e Acepigeon CC Eindhoven Middle Distance
  • 1e arriving pigeon Who Dares Wins OLR One Loft race
  • 1e Provincial Acepigeon Sector 63 All-round
  • 1e Acepigeon Regio Noord Oost GOU After season race
  • 1e Acepigeon Region 4 Section 8 After season race
  • 1e Acepigeon Kring de IJssel After season race
  • 1e Acepigeon NU 2010 One-Day Distance
  • 1e arriving pigeon Mira Derby One Loft race
  • 1e arriving pigeon Nong Chok FCI Grand Prix OLR Hot Spot Race
  • 2e Acepigeon Area 1 Region 4 After season race
  • 2e arriving pigeon Derby Del Mediterraneo One Loft race
  • 2e Nat Acepigeon FRSC Romania 2012 Middle Distance
  • 2e Nat Acepigeon NPO 2012 One-Day Distance
  • 2e international Acepigeon Pioneer Club One Loft race
  • Olympiad pigeon Portugal Nitra Olympiad Cat D
  • International Acepigeon Zagorje 2011 One Loft race
  • Provincial Acepigeon Section 8 After season race
  • Provincial Acepigeon Section 11 Young Birds
  • 3e Nat Acepigeon Croatia Middle Distance
  • 4e Nat Acepigeon WHZB/BOTB Short Distance
  • 4e Acepigeon Region 4 Section 8 One-Day Distance
  • 7e arriving pigeon SAMDPR Hot Spot Race
  • Acepigeon Region Long Distance
  • Acepigeon Kring de IJssel One-Day Distance
  • Acepigeon Kring de IJssel One-Day Distance
  • Nat Acepigeon WHZB All-round
  • Semi_National NU One-Day Distance

Komt ook uit de lijn van de Donkere Invincible van Ad Schaerlaeckens

 98-5812191 “Invincible”

 

Father: 96-8017609 (Off fast Blue) and brother Blue Olympia (5 x 1st).
Mother: 96-5660126 (Off Mattens x Sissi).
98-5812191 was:
1st Ace Combine 1999
1st Ace Combine 2000
2nd Ace Provincial M Brabant 2000 (beaten by loft mate 98-1326882).
2nd National Ace NPO 2000.
In 2000 when Invincible was 2nd best Middle Distance racer of All Holland a bird related to it (line Sissi) was 1st National Ace Long distance ALL Holland.
A brother of “Invincible” (99-9963097) became 3rd Ace.
98-5812191 won:
823 p – 1
339 p – 1
439 p – 1
1.058 p – 1
267 p – 1
705 p – 1
293 p – 1
686 p – 1
198 p – 1
382 p – 2
311 p – 3
884 p – 3
833 p – 4
622 p – 5
892 p – 6
500 p – 7
730 p – 9
707 p – 9
305 p – 10
650 p – 11 and so on.
“Invincible” is gr.father of “twin girls” (06-019 and 06-020 20

Moeder: NL15-1585817

Grootvader: NL13-1106762, Arturius, vader van 63e Chateauroux 1.751d, 79e Vierzon 1.114d, inteelt naar de broer van Okidoki

Grootmoeder: NL12-1482740, Aura, Dochter Adonia

Komt ook uit de lijn van de Donkere Invincible van Ad Schaerlaeckens

 98-5812191 “Invincible”

 

Father: 96-8017609 (Off fast Blue) and brother Blue Olympia (5 x 1st).
Mother: 96-5660126 (Off Mattens x Sissi).
98-5812191 was:
1st Ace Combine 1999
1st Ace Combine 2000
2nd Ace Provincial M Brabant 2000 (beaten by loft mate 98-1326882).
2nd National Ace NPO 2000.
In 2000 when Invincible was 2nd best Middle Distance racer of All Holland a bird related to it (line Sissi) was 1st National Ace Long distance ALL Holland.
A brother of “Invincible” (99-9963097) became 3rd Ace.
98-5812191 won:
823 p – 1
339 p – 1
439 p – 1
1.058 p – 1
267 p – 1
705 p – 1
293 p – 1
686 p – 1
198 p – 1
382 p – 2
311 p – 3
884 p – 3
833 p – 4
622 p – 5
892 p – 6
500 p – 7
730 p – 9
707 p – 9
305 p – 10
650 p – 11 and so on.
“Invincible” is gr.father of “twin girls” (06-019 and 06-020 20

Gerelateerde veilingen

misschien heb je ook interesse in deze veilingen

NL23-9198439, blauwe duivin, kleinkind 15-868 3e NPO (Z) Le Mans 2.796d
Prijs:
Veiling is afgelopen
Bon: 117 Rini Vermaas: Anna-Jacobapolder: Laat Jong 2023: Zie Stamboom:
Prijs:
Veiling is afgelopen
Bon:11 Gerrit en Jaco van Nieuwamerongen: Veenendaal: Jonge Duif 2024: of Koppel Eieren 2024
Prijs:
Veiling is afgelopen