Hylke van Dijk, Leeuwarden. schenkt een Jong 2024 i.o.

1 op voorraad

Op zijn eigen website is het volgende te vinden over Hylke; Vanaf mijn zevende levensjaar hebben postduiven een prominente plaats in mijn leven ingenomen. Momenteel heb ik jaarlijks 16 koppels vliegduiven en 13 koppels kweekduiven. Tijdens de vluchten worden de duiven op totaal weduwschap gespeeld. Ik speel mee op de programmavluchten. Waarbij de nadruk ligt op mooie resultaten per vlucht. Kampioenschappen zijn prachtig maar hebben geen prioriteit bij mij. Ik ga dan ook gewoon op vakantie al sta ik 1e Generaal aan – en onaangewezen in de club. De kweekduiven zorgen ieder jaar voor zo’n 60 jongen voor eigen gebruik en nog een flink aantal welke jaarlijks op de voorjaarsbeurs in Houten, tijdens de Nationale Dagen (Dit jaar in Nieuwegein) of aan huis worden verkocht. Alle duiven worden puur natuur gehouden. D.w.z. geen enkele medicatie en/of bijproducten om de gezondheid te verbeteren. Duiven krijgen hier 365 dagen per jaar schoon water en volle bak voer. De zeer strenge selectie op gezondheid heeft mij de laatste jaren een ploeg duiven opgeleverd die makkelijk gezond blijft, graag wil trainen en ook nog met de besten mee naar huis komt. Dat deze methode zijn vruchten afwerpt blijkt wel uit de vele kopprijzen en kampioenschappen die Hylke behaald heeft met zijn duiven. Absoluut hoogtepunt hierbij was toch wel zijn afdelingsoverwinning vanuit Weert tegen 10.287 duiven! Voor wie deze bon?

Deze veiling is afgelopen

Bieder Biedingsbedrag Bieding tijd
duif864  35,00 2024-01-17 17:52:57
jancorneliszoodsmagmail-com  30,00 2024-01-17 17:25:02
duif864  25,00 2024-01-07 10:44:10
Start veiling  25,00 December 31, 2023 19:00

Gerelateerde veilingen

misschien heb je ook interesse in deze veilingen

Zusjes Smallenbroek Stedum Schenken een jonge duif 2de ronde in overleg.
Prijs:
Veiling is afgelopen
Bon: 6 Cor Walda: Zwolle: Zomer Jong 2024 van de Kwekers:
Prijs:
Veiling is afgelopen
Bert van Guldener. in overleg een jonge duif uit 1e of 2e kweekronde
Prijs:
Veiling is afgelopen