Informatie

Op zijn eigen website is het volgende te vinden over Hylke; Vanaf mijn zevende levensjaar hebben postduiven een prominente plaats in mijn leven ingenomen. Momenteel heb ik jaarlijks 16 koppels vliegduiven en 13 koppels kweekduiven. Tijdens de vluchten worden de duiven op totaal weduwschap gespeeld. Ik speel mee op de programmavluchten. Waarbij de nadruk ligt op mooie resultaten per vlucht. Kampioenschappen zijn prachtig maar hebben geen prioriteit bij mij. Ga dan ook gewoon op vakantie al sta ik zoals afgelopen seizoen 1e Generaal aan – en onaangewezen in de club. De kweekduiven zorgen ieder jaar voor zo’n 60 jongen voor eigen gebruik en nog een flink aantal welke jaarlijks op de voorjaarsbeurs in Houten, tijdens de Nationale Dagen (Dit jaar in Nieuwegein) of aan huis worden verkocht. Alle duiven worden puur natuur gehouden. D.w.z. geen enkele medicatie en/of bijproducten om de gezondheid te verbeteren. Duiven krijgen hier 365 dagen per jaar schoon water en volle bak voer. De zeer strenge selectie op gezondheid heeft mij de laatste jaren een ploeg duiven opgeleverd die makkelijk gezond blijft, graag wil trainen en ook nog met de besten mee naar huis komt. Dat deze methode zijn vruchten afwerpt blijkt wel uit de vele kopprijzen en kampioenschappen die Hylke behaald heeft met zijn duiven. Absoluut hoogtepunt hierbij was toch wel zijn afdelingsoverwinning vanuit Weert tegen 10.287 duiven! Dit jaar wist zijn oude LeBron nog eenmaal flink uit te halen op de Vitesse vlucht vanuit Burdinne. LeBron vloog 5 minuten los op de volgende duif van geheel District 1 tegen 5.389 duiven!

Meer duiven van dezelfde kavel

Hylke van Dijk, Leeuwarden. Jonge duif 2022 in overleg

Het bod wat je voor deze veiling doet is het bedrag tot waar de website automatisch je bod ophoogt, je hoeft dus zelf na een overbieding niet zelf je bod te verhogen.

Winnend bod 40,00 cedriceekhout@hotmail.com Je moet ingelogd zijn om te kunnen bieden.
Laatste biedingen
  • Veiling is afgelopen

    Hoogste bieder was: cedriceekhout@hotmail.com

  • cedriceekhout@hotmail.com40,00 om 5 januari 2022 18:46
  • visser35,00 om 5 januari 2022 18:46
  • cedriceekhout@hotmail.com30,00 om 27 december 2021 07:43
  • duif86425,00 om 21 december 2021 12:26
  • Veiling gestart14 december 2021 20:00