Herman Messink, Gaanderen. Schenkt een bon voor een jonge duif 2024 2de ronde in overleg.

1 op voorraad

Herman zijn ouders hadden al duiven en hij weet dan ook niet anders dan dat er altijd postduiven in zijn leven zijn geweest. Zijn mooiste herinnering bewaart Herman aan een zeer vroege duif op Bordeaux die hij ’s avonds om 21.13 uur draaide op een afstand van 940 km. Ook de superuitslag van Brive met 22 mee en ’s morgens om 7.13 uur al 11 in de klok zal hij nooit vergeten. Hoewel Herman al een heel tijdje geen marathon meer speelt en zich tot doel heeft gesteld om mooie uitslagen te maken op Vitesse en Midfond, blijft er nog altijd een beetje heimwee naar het kippenvelgevoel dat een vroege duif op de overnachting hem bezorgde. Herman; “Er is niets mooier dan een vroege duif te draaien van een overnachtvlucht. Dat gevoel is zo apart.” Herman heeft werkelijk prachtige duiven! Hij investeert steeds om een hoog niveau te bereiken en dat lukt prima. Zijn bestand bestaat uit de oude lijn van Hennie v. Londen, H. Megens (Schaerlaeckens), G. v.d. Kemp veel Heremans, en Patrick Driesen (Turnhout) dat zijn de rechtstreekse Stefaan Lambrechts en V.d. Bulck duiven. Kampioenschappen 2022: 2de Hokkampioen Snelheid Onaangewezen, 3de Hokkampioen Jong Onaangewezen, 1ste Hokkampioen Snelheid Aangewezen, 2de Hokkampioen Jong Aangewezen, 4de Hokkampioen Vitesse Aangewezen, 5de Hokkampioen Midfond Aangewezen. Kampioenschappen 2023: 1ste Hokkampioen Vitesse Onaangewezen, 3de Hokkampioen Jong Onaangewezen, 3de Hokkampioen Snelheid Onaangewezen, 5de Hokkampioen Midfond Onaangewezen. Wie haalt een jong bij deze liefhebber uit afdeling 9?

Deze veiling is afgelopen

Er zijn geen biedingen.

Gerelateerde veilingen

misschien heb je ook interesse in deze veilingen

Team de Weerd Schenkt een jonge duif van 2024 ( af te halen op 24 februari`24 )
Prijs:
Veiling is afgelopen
Adriaan Doornewaard Ens Schenkt jonge duif 2024 inoverleg.
Prijs:
Veiling is afgelopen
Louw van de Berg en Pieter Woord Urk Jonge duif 2024 in overleg Let op !! Speciale Schenking Top ZLU
Prijs:
Veiling is afgelopen