Herman Messink, Gaanderen. Schenkt een bon voor een jonge duif 2024 2de ronde in overleg.

1 op voorraad

Herman zijn ouders hadden al duiven en hij weet dan ook niet anders dan dat er altijd postduiven in zijn leven zijn geweest. Zijn mooiste herinnering bewaart Herman aan een zeer vroege duif op Bordeaux die hij ’s avonds om 21.13 uur draaide op een afstand van 940 km. Ook de superuitslag van Brive met 22 mee en ’s morgens om 7.13 uur al 11 in de klok zal hij nooit vergeten. Hoewel Herman al een heel tijdje geen marathon meer speelt en zich tot doel heeft gesteld om mooie uitslagen te maken op Vitesse en Midfond, blijft er nog altijd een beetje heimwee naar het kippenvelgevoel dat een vroege duif op de overnachting hem bezorgde. Herman; “Er is niets mooier dan een vroege duif te draaien van een overnachtvlucht. Dat gevoel is zo apart.” Herman heeft werkelijk prachtige duiven! Hij investeert steeds om een hoog niveau te bereiken en dat lukt prima. Zijn bestand bestaat uit de oude lijn van Hennie v. Londen, H. Megens (Schaerlaeckens), G. v.d. Kemp veel Heremans, en Patrick Driesen (Turnhout) dat zijn de rechtstreekse Stefaan Lambrechts en V.d. Bulck duiven. Kampioenschappen 2022: 2de Hokkampioen Snelheid Onaangewezen, 3de Hokkampioen Jong Onaangewezen, 1ste Hokkampioen Snelheid Aangewezen, 2de Hokkampioen Jong Aangewezen, 4de Hokkampioen Vitesse Aangewezen, 5de Hokkampioen Midfond Aangewezen. Kampioenschappen 2023: 1ste Hokkampioen Vitesse Onaangewezen, 3de Hokkampioen Jong Onaangewezen, 3de Hokkampioen Snelheid Onaangewezen, 5de Hokkampioen Midfond Onaangewezen. Wie haalt een jong bij deze liefhebber uit afdeling 9?

Deze veiling is afgelopen

Er zijn geen biedingen.

Gerelateerde veilingen

misschien heb je ook interesse in deze veilingen

NL23-9198439, blauwe duivin, kleinkind 15-868 3e NPO (Z) Le Mans 2.796d
Prijs:
Veiling is afgelopen
Bon: 117 Rini Vermaas: Anna-Jacobapolder: Laat Jong 2023: Zie Stamboom:
Prijs:
Veiling is afgelopen
Bon:11 Gerrit en Jaco van Nieuwamerongen: Veenendaal: Jonge Duif 2024: of Koppel Eieren 2024
Prijs:
Veiling is afgelopen