Informatie

Hans Broeders is samen met zijn vrouw Marianne woonachtig in het mooie Brabantse dorp Haghorst, een kerkdorp van de gemeente Hilvarenbeek. Samen hebben ze drie dochters die allen zelfstandig wonen en drie kleinkinderen. Hans is geboren in het iets verderop gelegen dorp Baarschot. Op de boerderij van zijn ouders heeft hij altijd al duiven gehad. Ook ging hij vaak kijken bij een duivenliefhebber als de duiven thuiskomen van een vlucht. In 1968 werd hij lid van een Postduivenvereniging. Eerst in Hilvarenbeek. In 1977 werd de overstap gemaakt naar de afdeling Oost-Brabant en vond hij aansluiting bij Postduivenvereniging de Drie Beerzen in Oostelbeers waar hij nu nog steeds lid is. Hij heeft altijd hulp gehad bij zijn hobby. Eerst hielp zijn schoonvader, die tevens buurman was, Hedendaags heeft hij veel hulp van zijn vrouw Marianne die hem bijstaat in de verzorging van de jonge duiven. Hans speelt voornamelijk dagfond en dat gaat hem goed af. Het onverwachtse is het mooie in de Duivensport. De successen kwamen eind jaren ’80 nadat duiven werden aangeschaft bij Wiet van Kaethoven (Reusel, NL) die naast duiven van Van Limpt-Prut (Lijn Ottenbros) en Peer Van Gompel, beiden uit Reusel(NL) ook beschikte over rechtstreekse duiven van de wereldberoemde Gebr. Jansen (Arendonk, BE). Deze duiven lopen nog steeds als een rode draad door veel van zijn duiven. Hans heeft in 2004-2005 duiven geruild met Wil en Dirk Geudens (Knegsel, NL). Met deze ruil is Hans goed geslaagd.

Vooral de kruising van Gerrit Le Mans 04-1011604 komt uit zoon van Aladin Marijke Vink x 99-9972541, 1e Nationaal Orléans, 2e Bourges afdeling 3 en 3e Nationale duifkampioen jong. Hieruit komt 05-1574748 dit is ook de moeder van “Messi”. De vader van “Messi” komt uit de 95-9596253 1e Gouden Crack en 1e duifkampioen Eendaagse afdeling 3. Dit is nog het oude soort van Wiet van Kaethoven. Moeder van “Messi” is van van Herk. Uit “Messi” zijn veel goede duiven voortgekomen, voornamelijk 1e prijswinnaars. Ook de 1e Creil afdeling 3 met de 09-3939311. Vanaf 2013 tot heden heeft Hans veel duiven gehaald bij Gebroeders Scheele en ook geruild met ze. Dit wierp meteen zijn vruchten af want in 2015 kweekte Hans er de “Superlady” uit en verder nog veel meer goede duiven. Vooral op de dagfond zijn de duiven van Gebroeders Scheele gekruist met eigen duiven van Hans een groot succes. Ook heeft Hans goede duiven van Combinatie van Wanrooy. In 2017 heeft Hans goede resultaten behaald met late jongen van Jo en Florian Hendriks. In 2018 had Hans op de kampioenendag van zijn postduivenvereniging een bon gekocht van Adie Keeris (Knegsel, NL). De duif die Hans met deze bon kreeg werd 1e duifkampioen natour CC. Midebo en 1e asduif jong vereniging.hierbij nog even de link toegevoegd van zijn prachtige  website https://www.hansbroeders.nl/

We zijn dan ook zeer vereerd met deze bon van een van de beste liefhebbers uit de afdeling 3 Oost Brabant.

Meer duiven van dezelfde kavel

Hans Broeders bon jonge duif 2023 medio juni/juli.

Het bod wat je voor deze veiling doet is het bedrag tot waar de website automatisch je bod ophoogt, je hoeft dus zelf na een overbieding niet zelf je bod te verhogen.

Winnend bod 100,00 tuitmanberend@gmail.com Je moet ingelogd zijn om te kunnen bieden.
Laatste biedingen
  • Veiling is afgelopen

    Hoogste bieder was: tuitmanberend@gmail.com

  • tuitmanberend@gmail.com100,00 om 6 december 2022 16:44
  • Peter vd vrie75,00 om 6 december 2022 16:32
  • tuitmanberend@gmail.com30,00 om 6 december 2022 16:27
  • Ulfred25,00 om 6 december 2022 16:26
  • Veiling gestart6 december 2022 15:30