Informatie

Deze combinatie van onder de rook van Leeuwarden speelt al vele jaren fantastisch met duiven op een eigenzinnige manier. Kijk eens op YouTube naar het prachtige filmpje van PigeonPixels hoe duivensport bij de familie de Vries wordt beoefend. De oude duiven worden steevast op het nest gespeeld en de jonge duiven op “systeem chaos” waarbij gezelligheid, een band met de duiven en het “harden” op droge mest belangrijk zijn. Dat ook deze weg naar Rome leidt bewijst Tjitte met de beste jonge duif van Nederland in 2010 en 2018, de beste Midfond duif in 2014, en afgelopen seizoen met de 10e beste Vitesse duif en de 13e beste jonge duif. In Afdeling Friesland 96 (circa 800 leden) eindigde de combinatie o.a. 7e OA Hokkampioen Vitesse, 2e Duifkampioen Vitesse, 13e OA Hokkampioen Midfond, 6e Duifkampioen Jong en 4e OA Generaal Kort.

Meer duiven van dezelfde kavel

Comb. Tjitte en Lesley de Vries, Tietjerk. Bon voor 1 jonge duif 2022 (in overleg)

Het bod wat je voor deze veiling doet is het bedrag tot waar de website automatisch je bod ophoogt, je hoeft dus zelf na een overbieding niet zelf je bod te verhogen.

Winnend bod 85,00 De Klyster Je moet ingelogd zijn om te kunnen bieden.
Laatste biedingen
  • Veiling is afgelopen

    Hoogste bieder was: De Klyster

  • De Klyster85,00 om 31 december 2021 16:28
  • De Klyster80,00 om 31 december 2021 16:28
  • De Klyster75,00 om 31 december 2021 16:26
  • De Klyster70,00 om 31 december 2021 16:06
  • rudolf.visser@live.nl65,00 om 31 december 2021 15:52
  • De Klyster60,00 om 30 december 2021 13:27
  • Jan H55,00 om 30 december 2021 13:22
  • De Klyster50,00 om 20 december 2021 15:43
  • Jan H45,00 om 20 december 2021 11:01
  • De Klyster40,00 om 18 december 2021 10:53
  • Jan H35,00 om 17 december 2021 20:17
  • De Klyster30,00 om 17 december 2021 19:15
  • Jan H25,00 om 15 december 2021 10:47
  • Veiling gestart14 december 2021 20:00